טיסות אמבולנס וקבוצות גדולות

Laufer Jet הטסות רפואיות – טיסות אמבולנס
מכל מקום בעולם 24 שעות ביממה

בשעת חירום, הטסה רפואית מיידית במטוס אמבולנס פרטי, עם צוות רפואי עתיר ניסיון מבצעי, צוות אוויר מיומן ומערך שירותי קרקע מקצועיים, עשויה להכריע בין חיים ומוות.
Laufer Jet  מציעה שירותי הטסות רפואיות במטוסי אמבולנס אווירי פרטיים וחדישים. המטוסים המוזנקים בהתראה קצרה ע"י צוות הקרקע של ,Laufer Jet מצוידים במכשור רפואי ובציוד היקפי ייעודי להטסות רפואיות, המאפשר ניטור המדדים הרפואיים של הפצוע או החולה במהלך הטיסה. בנוסף, כל מטוס מאויש בצוות רפואי שעבר השתלמויות בהטסה רפואית. הצוות כולל רופאים מומחים לרפואת חירום ופרמדיקים בעלי ניסיון רב בהטסות רפואיות, המתלווים לחולה או לפצוע – עד הגעתו לבית החולים במדינת היעד. Laufer Jet  מחזיקה ברישיון הפעלה מבצעי והיא פועלת בשיתוף פעולה הדוק עם חברות וארגונים המספקים שירותי הטסה רפואית בכל העולם.


טיסות פרטיות לקבוצות ומטוסים גדולים
Laufer Jet איתך גם באירועים הגדולים

ב – Laufer Jet תמצא מגוון מטוסי נוסעים ייעודיים, המשמשים להטסת קבוצת נוסעים גדולה עם כל הפינוקים של טיסה פרטית, כפי שרק Laufer Jet יודעת ומסוגלת להציע. ואם ברצונך להפתיע את אנשיך בטיסה בלתי נשכחת שתיקח אותם אל מעבר לגבולות הדמיון, צוות Laufer Jet יגבש יחד איתך קונספט רעיוני מקורי בהשראת מטרת הנסיעה או הזהות התאגידית של הארגון שלך. קונספט זה יבוא לידי ביטוי בעיצובו החיצוני של המטוס ובמגוון פריטים ואביזרים ממותגים להנאת הנוסעים, כגון: כיסויי משענות הראש, כלי אוכל, שמיכות, חומרים פרסומיים, מדי צוות אוויר וציוד סאונד ומולטימדיה מתקדם להקרנת סרטים ומצגות. בנוסף, תוכל להיעזר בשירותי האח"מ והקונסיירז' המפנקים של Laufer Jet MY וליהנות מהפקה מלאה של הביקור, האירוע או הכנס בארץ היעד.